Молодь Добропілля вчилася писати інвестиційні проекти

16 січня на базі Добропільського НВК №4 відбувся тренінг з основ проектного менеджменту зі школярами та освітянами закладів загальної середньої та позашкільної освіт міст Білицьке, Білозерське, Добропілля та смт Водянське, Новодонецьке. Знаннями ділилася громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

Про це повідомляється на офіційному сайті Добропільської міської ради.

Проведення цього заходу стало можливим в рамках реалізації проекту «Молода Енергія Громад» за підтримки програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В ході тренінгу регіональний координатор проекту МЕГ Тетяна Дерев’янко ознайомила молодь з поняттям «Дерево проблем – Дерево цілей», «SMART – технологія постановки цілей».

Практична частина сформувала навички створення та презентації креативних проектів. Як результат навчання, юніори закладів освіти можуть подати заявку на участь у конкурсі малих грантів «Молода Енергія Громад».

Очікуваний обсяг фінансування становить не більше 50 000 грн. Реалізація проектів повинна розпочатися з лютого 2019 року.

Дізнатися більш детальну інформацію для подання грантових заявок можна тут.

- Реклама -