Конкурси, майстер-класи та концерт: як у Добропіллі відсвяткували Старий новий рік

Напередодні Старого Нового року на головній площі Добропілля мешканці співали щедрівки та колядки, танцювали, веселилися великими компаніями. Все це відбувалося в рамках святкування Щедрого вечора, яке було організовано Добропільським Центром культури та дозвілля.

13 січня біля головної ялинки ожили стародавні традиції: тут був і будиночок Солохи, де можна погадати на майбутнє, і майстер-клас з виготовлення відомого національного оберегу — кукли-мотанки, і веселі та нарядні дівчата у барвистих хустках. А кожен, хто у новому році хотів залучити у своє життя вдачу, здобуток та успіх, мав змогу зібрати власний містичний амулет — мішечок щастя.

Для маленьких гостей свята організатори встановили біля ялинки великі мольберти з символами року — кумедними поросятами, яких малеча розмальовувала на свій смак та писала на полотнах новорічні побажання.

Порадували гостей яскраві виступи творчих колективів, які задавали тон всьому заходу — запальні танці від колективу «Аеліта», щирі пісні від вокалістів ЦКД, вихованців та керівників ЦДЮТ, святкові колядки та щедрівки від Світлівського будинку народних традицій. Всі мешканці, які прийшли вшанувати традицію Щедрого вечору, зустрічали артистів оплесками та співали разом із вокалістами.

Після низки концертних номерів на сцені з’явилися нові герої — завзяті та веселі солохи Катя та Леся, які своїми жартами веселили публіку.

Протягом вечора солохи проводили конкурси для добропільців: силачів запрошували спробувати себе у армреслінгу, дітлахи розповідали колядки, щедрівки та разом із Катею та Лесею ходили площею на лижах.

Наприкінці заходу на сцену вийшли головні зимові герої — Дід Мороз та Снігуронька, які привітали всіх присутніх зі святами та побажали мешканцям міста добробуту, щастя, любові, яскравих та незабутніх моментів життя та здійснення всіх мрій, навіть тих, які здаються недосяжними.

- Реклама -