Голос народу: чи заслуговує мер Покровська звання «Людина року-2018»? (Відео)

Ще вчора, 15 січня, Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» оприлюднила підсумки експертного опитування кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2018 році визначені лауреатами 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018». Несподівано потрапив до номінантів премії і міський голова Покровська Руслан Требушкін.

У номінації «Міський голова року» Руслан Валерійович буде змагатись за це звання з очільником Мукачева Андрієм Балогою та Ніжина — Анатолієм Лінником.

Ми вирішили поцікавитись у мешканців Покровська, чи згодні вони з таким рішенням комісії та чи дійсно мер Покровська гідний носити почесне звання «Людина року».

За час існування загальнонаціональної премії «Людина року», її лауреатами та переможцями ставали люди, які внесли великий вклад у розбудову та розвиток країни, наприклад, видатний футбольний тренер Олег Блохін, балетмейстер Раду Поклітару, тенісистка, четверта ракетка світу у рейтингу WTA Еліна Cвітоліна та багато інших відомих людей.

Що ж до мерів міст, то свого часу лауреатами ставали очільники Тростянця, Чернігова, Кременчука, Краматорська.

Імена переможців цьогорічної премії будуть оголошені 23-го березня у місті Київ.

 З усією повагою до комісії та самої премії, але виходить, шо щоб претендувати на звання «Міський голова року», треба лише з півроку не з’являтись на робочому місці, надавати невірні дані в електронній декларації, переховуватись від правоохоронних органів, спробувати взяти на роботу чиновника з т.з. «ДНР» та не завершити жоден з обіцяних об’єктів. Звичайно, в цьому Руслану Требушкіну рівних немає…

- Реклама -