Тала вода у квартирах мешканців Покровська або які ще сюрпризи очікувати від місцевих можновладців

- Реклама -

Одразу декілька багатоповерхівок Покровська постраждали від примхів погоди. Окрім небезпеки, яку несуть бурульки, тала вода завдала шкоди під’їздам та квартирам, бо у деяких домівках вода просочилась аж до третього поверху. Вся проблема в дірявому даху, бо його завчасно не відремонтували.

Спочатку рясні зливи, а потім морози. Як результат — стара покрівля не витримує. Також через талу воду руйнуються стіни будинку, а у квартирах може виникнути небезпечний грибок.

За словами мешканців постраждалих будинків, така ситуація сталася не вперше. Багатьом з цих людей,через недбалість та халатне ставлення керуючої компанії, яка повинна займатись ремонтами їх будинків, доводиться чи не кожен рік робити ремонт, бо жити у вологих квартирах просто неможливо.

Нагадаємо, утриманням та ремонтами житлового фонду Покровська займається КК «Комфорт», яка ще у листопаді збирала мешканців, аби запропонувати їм самим підвищити тариф. Тож, виходить, що тариф треба підвищити, а якість послуг залишити незмінною?

Заступниця директора КК «Комфорт» Ольга Сталоверова пояснює, що через непогоду, вода потрапила під покрівлю, замерзла, і вже через це дах не витримує. Про те, що можна було б ще влітку відремонтувати ці аварійні ділянки даху, мова навіть не йдеться.

Вочевидь, про те, що «Winter is coming» у «Комфорті» не знали, тому тепер людям доводиться за власний кошт ремонтувати  оселі та терпіти сирість та вологість у своїх помешканнях у той час, коли керівник керуючої компанії пересів на елітну автівку вартістю понад 2 мільйони гривень…

- Реклама -