Подвійний тариф за сумнівну якість: ПП «Кофморт» у Покровську планує підвищити ціни для населення

20 листопада у приміщенні актової зали опорної школи № 9 відбулась зустріч мешканців мікрорайону Шахтарський з керівником ПП «Керуюча компанія «Комфорт» Сергієм Федоровим. Причина зібрання – можливе підвищення тарифу для населення на виконання послуг керуючої компанії. На привеликий жаль самої приватної фірми, самостійно підвищити тариф вони не можуть, тому ініціатива повинна надходити від самого населення. Тому Сергій Федоров запропонував мешканця 3 можливих варіанта розвитку подій.

Перший – створення ОСББ, бо тоді мешканці будинку зможуть самостійно вирішувати за яким тарифом сплачувати фірмі, яка займається ремонтами та прибиранням прибудинкової території. Тут же, мабуть, на правах реклами, Сергій Федоров запропонував майбутнім власникам ОСББ вибрати свою фірму, як підрядну, яка і буде виконувати даний вид робіт. Від Федорова також пролунала пропозиція допомогти мешканцям у юридичному оформленні майбутніх ОСББ. Але тут виникає питання, як ПП «КК Комфорт» може допомогти юридично, коли навіть сама не може розібратись у своїх документах, якими на даний час займається прокуратура.

Нагадаємо, 30 травня 2017 року Покровська міська рада на засіданні виконкому підтримала проект-рішення про передачу житлового фонду, а саме 412 будинків, на утримання до «Комфорту», а сама ця фірма документально була створена лише 31 травня 2017 року, тобто, як депутати могли підтримати таке рішення стосовно фірми, яка на той момент навіть не існувала. Саме цей факт і зацікавив правоохоронні органі. На питання активістів щодо ходу цієї справи, Сергій Федоров відповів, що не знає про слідство, яке триває та вважає свою діяльність цілком законною.

Другий варіант, за яким можуть розгортатись події – підвищення тарифу мінімум до 3 гривень за квадратний метр, однак перелік та обсяг точних послуг, які плануються виконувати вже за більші кошти, Федоров не надав, а просто декілька разів наголосив на тому, що буде розвиток (однак, розвиток кого або чого саме – людей, будинків чи самого Сергія Володимировича — не уточнив).

Ну і наостанок, третій варіант – тариф залишається на тому ж рівні, що і зараз, тобто 1,62 гривні за квадратний метр, але тоді жодного так званого «розвитку» людям не чекати.

Багатьох мешканців обурювали недоброякісні ремонти, несистематичне прибирання прибудинкових територій та той факт, що люди не можуть перевірити фактичне виконання робіт та їх вартість, бо фірма-підрядник не надає жодних документів. Щоб заспокоїти особливо «допитливих» на місці працювала дівчина з КК «Комфорт», яка просто відводила людей у сторону та проводила «профілактичні» бесіди, але вже віч-на-віч. Сам же Сергій Володимирович продовжував грати в гру під назвою «показова демократія» та «ми чуємо думку громади».

Прозвучало від активістів та журналістів доречне питання, про те, що 2018 року керівник КК «Комфорт» придбав дорогу автівку вартістю аж 2 мільйони 290 тисяч гривень, а от в деклараціях за 2015 та 2016 роки відобразив невеличку заробітну плату, яка б ніяк не дозволила мати у своєму гаражі таке шикарне авто. Секретом такого вражаючого успіху, Федоров не захотів поділитись, натомість заявивши про те, що він успішний бізнесмен ще з 2005 року. Але чому ж тоді цей самий успішний бізнесмен не вважав за потрібне відобразити цю діяльність у декларації? Чи бізнес став успішний тільки останні два роки?

Тож, тепер старшим домів залишається тільки провести подібні бесіди з жителями своїх будинків та переконати їх у тому, що тариф треба підвищувати, бо для прийняття такого рішення треба зібрати не менше 75 відсотків підписів. В черговий раз руками самоорганізації населення Федоров і компанія хочуть покращити свій фінансовий стан, граючись в демократію, при цьому забуваючи про найголовніше — людей, їх проблеми та тривоги…

- Реклама -