Переселенка з Авдіївки отримала ключі від квартири у Родинському (Фото, Відео)

Ірина Осадча  народилась та проживала у місті Авдіївка, допоки в її дім не прийшла війна. З батьками та дитиною-інвалідом жінка була вимушена переїхати до Родинського. Тут вона проживає з 2015 року. Весь цей час сім’я Ірини жила у зйомних квартирах.

І ось сьогодні, 3 січня, завдяки співпраці Родинської міської ради, Донецької обласної державної адміністрації та Міністерства тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб , жінка отримала ключі від двокімнатної квартири.

Ірина розповідає, що звернулась до Родинського виконкому у 2018 році і під Новий рік отримала чудову звістку про те, що вже на початку 2019 року зможе переїхати до власної затишної квартири.

З найкращими побажаннями ключі від квартири жінці вручила в.о. Родинського міського голови Катерина Сергіївна Андрійченко.

«Квартира для Ірини була придбана за програмою співфінансування з обласного та місцевого бюджетів — 50 % від необхідної суми надала область, ще 50% виділено на сесії міської ради. Наразі це перша квартира, якою ми забезпечили ВПО. На черзі ще дві квартири. За процедурою, буде проведено конкурс і дві родини отримають свої довгоочікувані домівки. Ми впевнені, що і надалі будемо приймати участь у таких програмах та працювати у цьому напрямку».

Добрі справи для сім’ї Ірини Осадчої на цьому не закінчуються. Жінці допоможуть зробити ремонт та придбати всі необхідні меблі, адже піклування та підтримка людей, які опинились у складних життєвих умовах – один з головних принципів у роботі Родинської міської ради.

- Реклама -