Завдяки обласній екологічній програмі діти Добропільщини відвідали селище Виграїв

З метою ознайомлення дітей Донецької області з природною, історичною та культурною спадщиною України, в рамках програми «Екологічними стежками рідної України», учні Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з 19 по 25 грудня 2018 року здійснили дослідницько-пізнавальну подорож до інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта», який знаходиться в селищі Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.
Організатором цієї подорожі виступила громадська організація «Всеукраїнська екологічна ліга» і відбулася вона, завдяки підтримці Донецької облдержадміністрації. Витрати на транспортні перевезення, проживання, 3-разове харчування, екскурсійне забезпечення здійснювалися за рахунок організаторів.
Нагадаємо, освітньо-виховну програму «Екологічними стежками України» Донецька обласна адміністрація реалізує вже третій рік поспіль. Коштом обласного бюджету фінансуються поїздки Україною для школярів-переможців природознавчих олімпіад і конкурсів. Варто зазначити, що ця програма є унікальною на даний момент, аналогів якій немає у жодній області України.
- Реклама -