Начальник Покровського відділу поліції відзвітував за роботу протягом 2018 року

Сьогодні під час прес-конференції начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін звітував про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Покровська та району за 2018 рік.

Протягом 2018 року працівниками Покровського відділу поліції, на виконання доручень МВС України та керівництва ГУНП області, вживались вичерпні заходи, спрямовані на служіння суспільству шляхом забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін докладно розповів про стан розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, майнових кримінальних правопорушень, протидію злочинам, пов’язаним із незаконним обігом наркотиків, виявлення фактів незаконного поводження зі зброєю.

Так, станом на 28 грудня співробітниками Покровського відділу поліції зареєстровано 20128 повідомлень та звернень громадян, що на 3634 повідомлення більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 1176 кримінальних порушень. У порівнянні з минулим роком, звернень до поліції стало надходити значно більше, що свідчить про зростаючий рівень довіри до правоохоронців.

За 2018 рік поліцейськими розкрито 542 злочини, серед яких 130 – це тяжкі та особливо тяжкі. За даний період на території обслуговування Покровського відділу поліції було скоєно 6 умисних вбивств, по всім цим фактам зловмисникам вже повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії.

Серед скоєних злочинів проти власності домінують крадіжки. За даний період було скоєно 560 крадіжок майна з квартир та будинків громадян, 289 з них розкриті, а по іншим – маються оперативні напрацювання. Також, було скоєно 6 розбійних нападів та 24 грабежі. По всім правопорушники встановлені.

За скоєння злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків протягом року притягнуто до відповідальності 67 осіб.

В поточному році на території обслуговування Покровського відділу поліції було скоєно 19 незаконних заволодінь транспортними засобами. 15 зловмисників було оперативно встановлено правоохоронцями та притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України.

Головний поліцейський Покровська розповів і про ситуацію на дорогах. В цьому році покровськими правоохоронцями було складено 8676 адміністративних протоколів, 4240 – за порушення Правил дорожнього руху. Виявлено 303 водія, які керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Наприкінці прес-конференції Юрій Анатолійович подякував представникам ЗМІ за сумісну співпрацю. Особливо це стосувалося інформування місцевого населення про дії шахраїв, які під різними приводами виманюють у довірливих громадян грошові заощадження. Також головний поліцейський Покровська додав, що під час вихідних та святкових днів співробітники поліції переведені на посилений режим несення служби.

- Реклама -