«Ой, мамо, на свята»: до Покровська вперше завітав популярний український гурт KAZKA

Вчора, 28 грудня, в рамках «Щедрик-Фесту» до Покровська вперше завітав популярний український гурт «KAZKA». Концерт відбувся у ПК ШУ «Покровське», хоча раніше було анонсоване інше місце проведенння — головна сцена фестивалю на площі Шибанкова.

KAZKA — український музичний гурт, який виконує поп з елементами електро-фольку.  За недовгий час існування колектив вже встиг стати українською сенсацією, «проривом року»; першою україномовною групою, яка потрапила до всесвітнього чарту SHAZAM; рекордсменом серед вітчизняних артистів в YouTube. Група очолила музичні рейтинги в десятці країн, серед яких Україна, Латвія, Болгарія, Вірменія, Казахстан, Узбекистан, Білорусь, Колумбія.

Ще до початку виступу у фойє Палацу Культури почали збиратись глядачі. Як стало відомо пізніше, люди потрапили до залу, але їх попросили вийти, аби гурт міг повноцінно провести саунд-чек. Концерт розпочався приблизно о 19:30.

Гурт виконав близько 10 композицій, серед яких їх найвідоміший хіт «Плакала», дебютна пісня «Свята» та кавер на відому композицію Кузьми Скрябіна та Ірини Білик «Мовчати».

- Реклама -