Протягом 2018 року поліцейські Покровська повернули до родин 19 юних втікачів

В Покровську з початку цього року 19 підлітків покинули свої домівки в «пошуках самостійного, дорослого життя». Всіх юних втікачів правоохоронці розшукали та повернули додому.

Переважно «губляться» підлітки 10-17 років, які тікають з дому із власної волі. Перехідний вік найнебезпечніший: перше кохання, конфлікти в школах з однолітками, вчителя, небажання вчитися, непорозуміння із батьками та бажання спробувати пожити самостійно.

Так, у вересні цього року покровські правоохоронці повернули батькам двох хлопчиків, які на стільки не хотіли вчити уроки, що пішли з дому. Юні «мандрівники» вже потім випровдовували свій вчинок тим, що не хотіли виконувати домашнє завдання, через що поїхали до сусіднього населеного пункту «прогулятися». Поки хлопці «відпочивали від навчання», їхні батьки та поліцейські займалися пошуком.

Також у жовтні цього року було розшукано ще двох неповнолітніх хлопців, батьки яких звернулись до поліції із проханням допомогти знайти зниклих дітей. Правоохоронцям знадобилася доба аби знайти хлопчиків, які вирушили у «мандрівку», забувши попередити про це близьких. Як виявилось, 11 та 12 річні діти навіть не замислювались над тим, що їх будуть шукати і що своїм вчинком вони «піднімуть на ноги» всіх правоохоронців Покровська.

Зазвичай у суспільстві вважають, що здебільшого діти тікають з інтернатів або притулків, однак це не так. Наприклад, за поточний рік у Покровську з рідних домівок втекло вдвічі більше дітей ніж з інтернатів. При цьому більшість з цих дітей зростають у цілком благонадійних сім’ях.

Так, покровські правоохоронці розшукали неповнолітню, яка втекла з дому до коханого, який мешкає в м. Дніпрі. Знайдена дівчина зізналась в поліції, що не сподівалась, що її так швидко знайдуть і додому повертатися не збиралась.

Слід зауважити, що всі неповнолітні, які залишали свої родини, зізнаються в тому, що вважали, що без нагляду дорослих їх життя покращиться, саме тому вони не збиралися самостійно повертатися додому.

Правоохоронці радять батькам: якщо зникла дитина, обдзвоніть знайомих, родичів, учителів, однокласників, друзів – усіх, хто може знати, де ваш син чи донька. А також негайно викликайте поліцію. Приготуйте фотографію та документи дитини. Згадайте, у що вона була одягнена і які речі мала з собою. На запитання правоохоронців відповідайте правдиво: не приховуйте інформацію про підозрілих друзів дитини, погані звички, конфлікти у школі та вдома.

- Реклама -