За рік на Донеччині в ДТП загинули більше 100 людей та понад 1 000 було травмовано

Серед найчастіших причин аварій — перевищення швидкості, необережність пішоходів, керування транспортом у стані сп’яніння. Усього в 2018 році поліцейські зупинили понад 4 тисячі нетверезих водіїв.

З початку року в Донецькій області сталося більше 3 тисяч дорожньо-транспортних пригод. З них 846 ДТП – з постраждалими, які траплялися як з вини водіїв, так і пішоходів.

Порівняно з минулим роком кількість аварій дещо знизилася, проте зросла їх важкість. ДТП унесли життя 105 людей, ще 1116 отримали тілесні ушкодження.

Поліцейські груп реагування патрульної поліції ГУНП в Донецькій області задокументували понад 54 тисячі порушень правил безпеки на дорозі.

Кожен 13-ий порушник перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Серед них – особи, що керують пасажирським транспортом. Були випадки, коли наряд поліції зупиняв водіїв з дозою у кишені, запобігаючи вживанню наркотиків за кермом.

За водіння в нетверезому стані працівники ГРПП склали 4 тисячі адміністративних матеріалів відповідно до ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зневага до власного та чужого життя обернулася для порушників значними штрафами та позбавленням прав керування автотранспортом.

Штраф за водіння у стані сп’яніння складає до 34 тисяч гривень, а при повторних діях – 51 тисячу гривень. При цьому порушник позбавляється права керувати автомобілем на строк від 1 до 3 років.

 

- Реклама -