Депутат Покровської міськради Сергій Андрійченко вітає мешканців з Новим роком та Різдвом Христовим

- Реклама -

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко вітає мешканців Покровська та Покровського району, Родинського, Мирнограда, селища Шевченко, Добропілля та Добропільського району з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим:

«Дорогі друзі!

Від усього серця вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим — святами, що добром, надією і родинним теплом завжди зігрівають наші серця!

Новий рік — це час, коли прийнято підбивати підсумки і будувати плани на майбутнє.

Рік, що минає, приніс нам багато різних подій — і радісних, і тих, що були пов’язані з подоланням чималих труднощів. Але вже зараз можна сміливо сказати, що наша команда однодумців успішно впоралися з усіма викликами часу і з честю витримала випробування на міцність.

Я впевнений, що 2020 рік принесе нам нові успіхи і звершення, а  добрі справи, розпочаті в цьому році, саме з Вашою підтримкою знайдуть своє продовження в майбутньому.

Бажаю, щоб у 2019 році залишилися всі негаразди, проблеми, нездійснені мрії  і надії, а Новий 2020 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й рухатися далі.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до Ваших затишних осель добро і радість, щастя і здоров’я, здійснення надій та заповітних бажань, а рідному Донецькому краю і Україні  – достаток, стабільність і процвітання!

З Новим роком та Різдвом Христовим!»

- Реклама -