Залякування депутатів, підвищення тарифів та незаконні рішення: хто узурпував владу в Добропіллі

Добропілля – невелике шахтарське містечко, яке з недавнього часу залишилося без мера. Андрій Аксьонов з червня місяця знаходиться у розшуку, а його заступники кажуть: мер на лікуванні. 

Але, не дивлячись на це, місто без керівника не залишилось. Активні мешканці міста та депутати повідомляють, що наразі в Добропіллі «править бал» Вікторія Гриб – керівник департаменту зі сталого розвитку компанії ДТЕК.

Саме під цю жінку у Добропільській міській раді була вигадана нова посада – радник міського голови. І тепер Вікторія Олександрівна фактично керує виконавчим комітетом. Вона присутня на усіх сесіях, виконкомах, тисне на депутатів при прийнятті важливих рішень, погрожуючи звільненням з роботи, адже деякі депутати працюють безпосередньо у компанії ДТЕК. Вікторія Олександрівна почуває себе дуже впевнено, не соромиться у виразах, використовуючи іноді й нецензурну лексику у спілкуванні з депутатами та мешканцями.

Окремі депутати зазначених міських рад (працівники ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля»), під страхом перед Вікторією Олександрівною, голосують за незаконні рішення, які дискредитують Добропільську міську раду, як приклад «Про передачу земельної ділянки ТОВ «Перспектива», оскільки Гриб перебуває в конфліктних відносинах з директором вказаного господарства.

Депутати Білозерської міської ради, яка входить до Великого Добропілля, розповідають, що Вікторія Гриб погрожувала «поставити хрест» на Білозерській об`єднаній територіальній громаді, тим самим втручаючись у процес децентралізації.

«Вікторія Гриб, наголошує на тому, що перереєструє шахту Новодонецьку та шахту Білозерську в інше місце, для того щоб податок з доходів фізичних осіб не надходив до нашого бюджету та надає вказівки щодо заборони керівникам виконавчого комітету Добропільської міської ради виділяти кошти Білозерській міській раді на проведення ремонтів житлового фонду та вирішення інших нагальних питань»,- розповів журналістам один з депутатів Білозерської міської ради.

Також саме Вікторію Гриб називають ініціатором підвищення тарифів на теплопостачання на території Великого Добропілля. Мешканці неодноразово виходили на мітинги протесту, була створена комісія з перегляду обґрунтування цих тарифів. Але на кожному засіданні цієї комісії була присутня Вікторія Гриб і намагалась впливати на членів комісії, мотивуючи це тим, що вона є радником міського голови та представником компанії ДТЕК.

Тому депутати Білозерської міської ради написали листа до керівництва компанії ДТЕК з проханням розібратися у ситуації, що склалася, адже поведінка Вікторії Гриб викликає дискредитацію компанії та занепокоєння серед населення. Також депутати просять відсторонити Гриб від займаної посади та направити іншого представника компанії для налагодження конструктивного діалогу між населенням, владою міста та компанією ДТЕК.

- Реклама -