Мешканців Покровська та громадські організації запрошують до участі в створенні нової громадської ради

- Реклама -

Громадські організації та активні мешканці Покровська запрошуються до участі в створенні нової громадської ради.

Про це повідомляється на офіційному сайті Покровської міської ради.

Для цього необхідно подати до 21 січня 2019 року заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 85300, м. Покровськ, пл. Шибанкова, буд. 11, каб. № 15 (відділ з питань інформаційної та внутрішньої політики міської ради, з 9.00 до 16.00) та дублювати в електронному вигляді на адресу: inpolit@pokrovsk-rada.gov.ua

До заяви в обов’язковому порядку додаються:

— рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено установчими документами про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

— біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

— копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

— інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4).

Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 21 січня 2019 року о 16.00.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради планується провести 20 лютого 2019 року о 15.00 у приміщенні міськвиконкому за адресою: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 13.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано кількісний склад громадської ради при виконкомі Покровської міської ради, заслухано інформацію про результати діяльності громадської ради, що діяла протягом 2017-2018 років та розглянуто основні напрямки роботи нової громадської ради.

Довідки та консультації за тел.: 050-87-057-47 (відділ з питань інформаційної та внутрішньої політики міської ради).

- Реклама -