Депутат Сергій Андрійченко завітав до ветеранів Покровська та Родинського з традиційними подарунками (Відео)

- Реклама -

З кожним роком ветеранів та учасників бойових дій залишається все менше і менше. Їм, як нікому іншому, потрібна і важлива підтримка і турбота з боку молодшого покоління. Саме тому вже не перший рік депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко реалізовує в Покровську, Мирнограді та Родинському соціальну програму з підтримки учасників бойових дій Другої світової війни. Ветеранам щомісяця розвозять продуктові набори і допомагають у вирішенні побутових питань.

Так вчора, 13 грудня, ветерани з Покровська і Родинського вже за доброю традицією отримали продуктові набори. Вони від душі раділи приходу гостей, адже такі зустрічі для них –чудова можливість поспілкуватися з молодим поколінням і відчувати, що вони не забуті.

За словами Сергія Андрійченка, цей проект буде продовжуватись і надалі, бо тільки шануючи і пам’ятаючи цих людей, ми зможемо передачи молодшому поколінню відчуття відповідальності та поваги.

«Ці продуктові набори — мала частка того, що ми можемо зробити для цих людей-героїв, — зазначив Сергій Сергійович. — За минулий рік ми привезли ветеранам близько тисячі таких продовольчих наборів. Не менш важливим для ветеранів є наша увага та турбота, адже багато з них залишилися один на один зі своїми проблемами та негараздами у такий скрутний час. Звичайно, на цьому ми не збираємося зупинятись і обов’язково будемо допомагати цим почесним людям і надалі».

Загалом, 34 ветерани в цей день отримали продовольчі набори. В кожному дворі і квартирі гостей проводжали словами подяки за те, що є ще такі чуйні та небайдужі люди, які піклуються про них не тільки у свята, але й впродовж цілого року.

- Реклама -