У Добропіллі відкриється оновлений публічний простір — Сквер 21

- Реклама -

15 грудня у Добропіллі відбудеться урочисте відкриття оновленого публічного простору – Сквер 21. Про це журналістам сайту повідомила команда ГО «Місто-Сад».

Впродовж року ГО «Місто-сад» разом із активістами міста, Клубом друзів Скверу 21 та активними мешканцями міста  об’єднували людей навколо цього простору. Там проводилися різноманітні свята, тренінги та майстер-класи, виставки, а також працювали над створенням скверу:

«У сквері буде амфітеатр та сучасні вуличні меблі, які добропільчани зможуть використовувати для комфортного проведення вільного часу, проведення різноманітних культурних та освітніх заходів. Філософія скверу — проводити мінімум 21 подію в рік на локації!» — розповіла менеджерка проекту відновлення Скверу 21 Яна Брик.

Відкриття публічного простору розпочнеться  о 12-00 з прес-конференції в Добропільській міській раді.

О 14-00 відбудеться культурно-масовий захід «Скверний пікнік», за адресою вул. Фестивальна, 21.

Сквер 21 відновлювався в рамках проекту «Все перетвориться на Місто-сад: від Маріуполя до Лисичанська», який виконується в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Місто Добропілля фінансувало підготовчі роботи.

- Реклама -