53-річний мешканець Покровська сяде в тюрму за крадіжку мобільного телефону вартістю менш ніж 500 гривень

- Реклама -

Донецьким апеляційним судом задоволено скаргу прокуратури Донецької області та скасовано вирок Селидівського міського суду, яким обвинуваченого виправдано за недоведеністю скоєння ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» КК України.

«У жовтні 2016 року 53-річний мешканець м. Покровська, знаходячись в смт. Курахівка в гостях у знайомого подружжя у стані алкогольного сп’яніння, побачив на підлозі належний хазяїну мобільний телефон марки «Samsung» вартістю 421 грн та викрав його, розпорядившись у подальшому чужим майном на власний розсуд», — йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Донецької області.

Селидівський міський суд виправдав обвинуваченого за недоведеністю його провини в інкримінованому правопорушенні, проте апеляційний суд підтримав доводи, наведені у скарзі прокуратури, зазначивши, що суд першої інстанції припустився серйозних помилок, а саме поверхово дослідив та перевірив достовірність наявних в матеріалах кримінального провадження доказів, та після проведення дослідження письмових доказів та допиту свідків і потерпілого ухвалив новий вирок, яким обвинуваченого у крадіжці засуджено до арешту строком на 3 місяці.

- Реклама -