У переміщеному до Покровська ДонНТУ проведуть «Форум кар’єри»

- Реклама -

13 грудня о 10:00 у Донецькому національному технічному університеті  планується проведення заходу «Форум кар’єри» за участю провідних роботодавців регіону, викладачів та студентів університету.

Програма заходу:

  1. Пленарна частина (найбільш представницька частина заходу з виступами представників роботодавців з промовами на одним з напрямків: наприклад — шляхи побудови кар’єри на сучасному підприємстві; реалії сучасного ринку праці: які фахівці користуються попитом; сучасне підприємство машинобудівного або оброблювального спрямування – міфи і реальність; потреби сучасного ринку праці в IT-фахівцях; сучасне підприємство гірничо-видобувної галузі та його потреба у фахівцях)
  2. Секційні заходи за тематикою Форуму («проблемна» лекція; тренінг або майстер-клас професійного спрямування для студентів; зустріч з представником кадрової служби підприємства та ін.).
  3. Круглий стіл з представниками підприємств та університету (аналіз результатів співробітництва та обговорення шляхів подальшої співпраці).
  4. Ознайомлювальна екскурсія студентів та викладачів на підприємство.

В рамках заходу також планується презентація підприємств регіону, зацікавлених у працевлаштуванні, стажуванні та проходженні практики молодих фахівців.

- Реклама -