У Добропіллі проведуть тренінг для НУО з протидії торгівлі людьми

- Реклама -

Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ), в межах проекту МОМ «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, в Донецькій області до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу»,проводить тренінг з надання персоналу НУО навичок виявлення постраждалих від торгівлі людьми серед клієнтів організацій та мешканців міст та селищ.

Постраждалими можуть бути представники різних верств населення: жінки та чоловіки, молодь та літні люди, особи з вадами, діти; — люди, що опинилися в складних життєвих обставинах; — безробітні, ВПО тощо. Ці люди, навіть, не завжди можуть себе ідентифікувати, плутають торгівлю людьми з шахрайством, і не знають, що можуть отримати різні форми допомоги. Спеціалісти державних служб не можуть їх виявити, бо дуже часто обмежені посадовими інструкціями і часом. На жаль, не мають навичок з ідентифікації постраждалих і фахівці НУО, які ближче до людей та більш гнучкі.

Тож, ви маєте можливість отримайти ці навички і наблизити допомогу до постраждалих від торгівлі людьми.

Захід відбудеться: 9 грудня о 9:00.

Місце проведення: місто Добропілля, вул. Фестивальна, 21, Молодіжний центр «Добро».

Транспортні витрати учасників компенсуються за рахунок організаторів (при наданні проїзних документів). Учасники тренінгу отримують сертифікати. Від організації можливо заявити на участь 3 особи.  Списки учасників від організацій приймаються на електронну адресу obl.liga.women@gmail.com або за телефоном 050 470 22 13.

 

- Реклама -