Безпека городян чи бізнес: влада Покровська продовжує незаконно нищити дерева у Родинському

- Реклама -

Неодноразово тема обпилюваня підіймалась у ЗМІ.  Місцеві мешканці вже називають Покровськ «містом вирубаних дерев», але для команди мера цього замало, і вони вирішили розширити географію «зачистки» на сусідне місто Родинське.

Безумовно, планове обпилювання повинне проводитися. Але, по-перше, потрібно позбавлятися тільки від аварійних, небезпечних дерев і обрізати сухостій. Причому робити це потрібно в певний період, з дотриманням всіх необхідних норм, щоб не занапастити здорове дерево. По-друге, проведенням таких робіт повинен займатися кваліфікований підрядник, який і дерево спиляє, і нічому не зашкодить, і гілки за собою забере. Нажаль, робити все законно і без шкоди для навколишнього середовища, влада Покровська не вміє. Як результат – сотні спиляних молодих дерев та купи сміття.

Так, вчора, 3 грудня, команда дроворубів з Покровська приїхала до Родинського. Вже за традицією, без жодних документів, висновків екологічної служби та дозволів. На вимоги робітників Родинської міської ради надати документи, які б підтверджували кваліфікацію підрядника, жодної реакції. Тож, на адресу, де проводились роботи, були викликані співробітники поліції та подані відповідні заяви до прокуратури та обласної екологічної служби.

На місці знаходилась і місцева жителька Наталя, яка і звернулась до Покровська стосовно, на її думку, аварійного дерева. За словами жінки, звернення вона подавала до керівниці громадської організації Юлії Гайдар. Що ж це за громадська організація та чим вона займається, а головне, на підставі чого діє – невідомо.

Нагадаємо, що наразі триває спецоперація правоохоронних органів під назвою «Лісоруб», яка має на меті попередити та скоротити кількість незаконно видалених дерев. За результатами операції, затримано навіть декілька «злочинців», наприклад, 74-річного дідуся з Добропільщини та молодого хлопця з Покровського району, стосовно яких відкриті кримінальні провадження.  Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років позбавлення волі.

У той самий час, мер Требушкін продовжує незаконно нищити дерева і в Покровську, і в Родинському, залишаючись непокараним. Адже поки виготовлення брикетів з обрізаних дерев — прибутковий бізнес, «лісоруби» продовжують свою роботу…

- Реклама -