У Покровську можна отримати безкоштовну правову допомогу

- Реклама -

На сьогоднішній день до правозахисних неурядових організаціях все більше і більше звертаються особи, яким припинили соціальні виплати з різних причин.

Ситуація, що склалася на Донбасі, змушує людей виїжджати з рідних міст, що опинилися під окупацією, до міст, що знаходяться під контролем України, а деякі процедури, що виникають на лінії розмежування створюють ще більше проблем.

Так, наприклад, до приймальні УГСПЛ у місті Покровськ звернувся викладач ДонНТУ, через те, що він перебував деякий час у Донецьку, а повернувшись до Покровська, дізнався, що йому було відмовлено у виплаті пенсії. Дуже дивним був той факт, що перебуваючи у Покровську він сплачував податки, займався науковою діяльністю в українському ВНЗ, проте у відповідних базах служб, рахувався, як людина, що перебуває на непідконтрольній території.

Дізнавшись про безкоштовну юридичну допомогу у Покровську, викладач звернувся до юриста приймальні УГСПЛ.

Після того, як усі документи були підготовлені, Безрук Артем (юрист УГСПЛ) звернувся з відповідними клопотаннями до суду, який у подальшому вирішив, що дії ПФУ були незаконні, а сама установа повинна відновити виплати та повернути борг.

Нагадуэмо, що у місті Покровськ діє Українська Гельсінська спілка з прав людини,яка надає безкоштовну юридичну допомогу та знаходиться за адресою : м. Покровськ, вул.Мандрика, 6(напроти будівлі Поліції).

- Реклама -