У Добропіллі провели ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

- Реклама -
Сьогодні, 3 грудня,  у Добропільському міському центрі зайнятості, у рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, був проведений ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.
Мета заходу — пропозиція можливого працевлаштування громадян з інвалідністю на підприємствах міста.
У ярмарку вакансій взяли участь підприємства, які мають вакансії для
осіб з інвалідністю, а також  соціальні партнери: управління соціального захисту населення міста та району.
Захід відкрила директор центру зайнятості, яка підкреслила, що особи з інвалідністю потребують уваги кожен день, і такі ярмарки дають можливість вкотре привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю.
Присутні були ознайомлені з впровадженням в роботу служби зайнятості з 1 січня 2019 року кар’єрних радників, які стануть зв’язуючою ланкою між шукачами роботи та роботодавцями. Робота кар’єрних радників буде сприяти покращенню якості послуг, які надаються та закріпленню працевлаштованих на робочому місці. Пильна увага
присутніх була зосереджена на правах осіб з інвалідністю, які гарантуються державою.
Роботодавці ознайомили запрошених з інформацією про свої підприємства, графіком роботи, умовами оплати праці та вакансіями, які є актуальними на даний час. З кожним із відвідувачів проведені індивідуальні співбесіди та бажаючі запрошені працевлаштування.
Спеціалісти служби зайнятості, представники підприємств та соціальні партнери обговорили проблемні питання, що виникають під час працевлаштування осіб з інвалідністю, означили шляхи подальшої співпраці у забезпеченні соціальних гарантій даної категорії громадян.
- Реклама -