5 місяців без світла: жителька Покровська зневірилась у словах та діях місцевих чиновників

- Реклама -

До редакції сайту DDK.DN.UA звернулась мешканка Покровська Кутня Раїса Василівна. Справа в тому, що вже близько 5 місяців у будинку пенсіонерки немає підключення до електромережі і жінці доводиться жити в таких умовах. 

Раїса Василівна зверталась і до спеціалістів з ДТЕКу, і до Покровської міської ради, зокрема до заступника міського голови Дмитра Гордієнка, але питання на даний час досі лишається не вирішеним.

«На дворі холодно, — розповідає пенсіонерка. — А я навіть зігрітися нічим не можу. Мені доводиться заряджати мобільний телефон у сусідів, бо я ж літня людина, в разі чого, швидку викликати не зможу. Ходила до Гордієнка, він приїхав, подивився і сказав, що нічим допомогти не зможе».

 

Також пенсіонерка неодноразово ходила до РЕМу та у ДТЕК, але спеціалісти ніяких порушень не виявили.

Шкода, що у Покровську до літніх людей у влади гарне ставлення тільки на камеру, бо насправді щоденні проблеми містян команда нинішнього мера вирішувати так і навчилась. Замість того, щоб працювати на користь людей та робити життя мешканців Покровська дійсно комфортним, міський голова розмірковує, кого з зірок запросити на марафон. А в той час пенсіонери, які все життя тяжко працювали на користь міста, живуть без світла та у холоді.

- Реклама -