Рух на ділянці дороги між Мирноградом та Костянтинівкою було відкрито

- Реклама -

Сьогодні, 27 листопада, було відкрито рух для всіх видів транспорту автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка, від села Нова Полтавка у напрямку Костянтинівки.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

Відновлення проїзду є тимчасовим заходом, пов’язаним із необхідністю забезпечити безперебійне транспортне сполучення та оперативне виконання робіт із зимового утримання між Мирноградом і Костянтинівкою на час несприятливих погодних умов.

Після завершення зимового періоду року комплексне відновлення траси продовжиться. До того часу на об’єкті виконуватимуться роботи, не пов’язані з ремонтом основного проїзду.

19 листопада на ділянці було завершено роботи з укладання нижнього шару асфальтобетонного покриття, планування та укріплення узбіч. Для забезпечення безпеки дорожнього руху відремонтовану 4-кілометрову ділянку промарковано й тимчасовою дорожньою розміткою.

Працівники Служби автомобільних доріг звертаються до водіїв з проханняи бути вкрай уважними та обережними за кермом! Також необхідно звертати увагу на тимчасові знаки, встановлені дорожниками для продовження робіт (зокрема, із ремонту водопропускних труб, розширення земляного полотна тощо)!

- Реклама -