Депутат Сергій Андрійченко виступив спонсором студентського конкурсу краси у Покровську

- Реклама -

Нещодавно, факультет МЕХТ переміщеного до Покровська Донецького національного університету, оголосив фотоконкурс на визначення королеви та короля краси факультету. Участь у проекті могли прийняти студенти всіх форм навчання.

Партнером та спонсором даного конкурсу виступив і депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко, адже саме він завжди підтримує проекти, які направлені на розвиток та активну участь молоді у суспільному житті. Тож, було вирішено нагородити цінними подарунками не тільки переможців, а й фіналістів конкурсу. За перше місце студенти отримали сучасні планшети, а всі фіналісти — портативні зарядні пристрої.

За словами заступника декана факультету Олексія Кутняшенка, у конкурсі взяли участь 40 студентів і обрати переможців було дійсно складно, але методом відкритого голосування головні нагороди все ж таки знайшли власників. Тож, Місс факультету МЕХТ стала Діана Мачко, а Містером — Дунаєв Влад.

Символічно, що свої подарунки студенти отримали у День Дебюту Першокурсників.

«Студенти — люди особливі. Вони найактивніші, веселі, допитливі, спортивні та енергійні, — зазначив Сергій Андрійченко. — Вітаю всіх першокурсників з вдалим дебютом і бажаю успіхів у всіх сферах студентського життя. Зі свого боку, ми завжди підтримуємо і будемо підтримувати молоде покоління, тому що ви — гідне майбутнє нашої країни».

Переможці були дуже вражені подарунками та зазначили, що будуть приймати участь у подібних конкурсах і надалі.

- Реклама -