Підсумки минулої доби на КПВВ лінії розмежування

- Реклама -

Пасажиро-транспортний потік через лінію розмежування мав тенденцію до збільшення. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил функціонують у штатному режимі і відкрились за графіком осіннього періоду.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/40; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 0/30; «Гнутове» – 15/10.

Пасажиро-транспортний потік через лінію розмежування мав тенденцію до збільшення, так за минулу добу через КПВВ прослідувало 45,5 тисяч осіб та 5,4 тисяч транспортних засобів:

  • «Майорське» – 10025 осіб та 1070 транспортних засобів;
  • «Мар’їнка» – 9665 осіб та 1520 транспортних засобів;
  • «Новотроїцьке» — 9365 осіб та 1675 транспортних засобів;
  • «Гнутове» – 4760 осіб та 1170 транспортних засобів;
  • «Станиця Луганська» – 11725 осіб.

Учора, прикордонні наряди Донецького, Краматорського та Лисичанського загонів спільно з представниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил в КПВВ «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» припинили дванадцять спроб порушення правил переміщення товарів.

«Зокрема, через лінію зіткнення везли побутову хімію, продукти харчування, автозапчастини, дитячі іграшки, побутову техніку, котли, комплектуючі до комп’ютерної техніки та одяг, на загальну суму понад 245 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення», — йдеться у повідомленні.

- Реклама -