Полин голодомору у пам`яті нащадків: у Покровську пройшов вечір-реквієм

Сьогодні, 24 листопада, в нашій державі визначається День пам’яті жертв голодоморів. Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. Кожен з нас переосмислює нашу історію. трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.

Напередодня цієї трагічної дати, в центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка пройшов вечір-реквієм «Полин голодомору у пам’яті нащадків», який було проведено спільно з Покровською музичною школою ім. М,Д.Леонтовича.

Для учнів НВК №2, ЗОШ №2 та ЗОШ №12 виступали:
— з органною токатою ре мінор Баха — Жаркова Софія, керівник Сухомлінова К.В.;
— ансамбль скрипалів «Вишиванка», керівник Лебеденко С.В.;
-хор «Натхнення», керівник Дегтяр А.В.

Наше місто, на щастя, не понесло значних жертв, завдяки масштабному будівництву і роботі великих підприємств. Але в нашому місті проживають люди, які пам’ятають голод 1933-32 років. Зберегти їхні спогоди про одну з найбільших катастроф людства для наступних поколінь — це наш обов’язок.

Перед учнівською молоддю виступили члени творчого об’єднання «Суцвіття» Чорна Л.К. та Татарчук Н.О. А відвідувач театральної студії «Натхнення» Бурба О. Є. продекламував уривок з книги Наталки Доляк «Чорна дошка».

Також учням було показано документальне відео про страшні події 1932-33 років, а на прикінці заходу між усіма присутніми було розділено хліб, як важливе нагадування про цінність людського життя.

- Реклама -