«Нова криша» для мера-втікача: на Донеччині місцеві мешканці викрили схему розкрадання бюджетних коштів (Відео)

- Реклама -

Маленьке шахтарське містечко Добропілля у Донецькій області останнім часом гримить на всю країну. Нещодавно наші журналісти розповідали про шокуючий рівень заробітних плат місцевих чиновників. А зараз до редакції звернулися місцеві жителі, які розповіли шокуючі факти розкрадання бюджетних коштів.

Так, 15 травня слідчим управлінням прокуратури Донецької області спільно з СБУ у Донецькій та Луганській областях Добропільському міському голові Андрію Аксьонову було повідомлено про підозру. Підозрюють його у підробці документів для незаконного відвідування анексованого Криму, присвоєнні та розтраті майна. З того часу на робочому місці мер не з’являвся.

Заступники прикривають відсутність міського голови його тяжкою хворобою. Відповідно до їхніх заяв, Андрій Аксьонов знаходиться за кордоном і проходить лікування. Підтверджуючих документів про хворобу міського голови немає, і з 4 червня 2018 року він розшукується як особа, яка переховується від органів прокуратури.

В той же час, влітку місцеві чиновники організували акцію по збору коштів на лікування міського голови і працівники бюджетних установ «добровільно-примусово» долучилися до неї.

Активісти Добропілля з’ясували, що поки мера немає в його будинку проходить капітальний ремонт.

Чи то за «добровільні внески», чи то за власний кошт дивіться у відеоматеріалі:

- Реклама -