Свято музики і легендарних пісень: в селі Добропілля виступив гурт «Лейся, песня!» (Відео)

- Реклама -

У суботу, 17 листопада, у селі Добропілля відбувся концерт легендарного гурту «Лейся, песня!», який став продовженням низки святкових заходів до Дня працівників сільського господарства. Справжнє свято музики і хорошого настрою відбулось завдяки зусиллям Добропільського сільського голови Анни Павлової та мецената Сергія Андрійченка.

Поціновувачі музики почали збиратись на концерт ще задовго до його початку. З привітальними словами звернулась до гостей свята Анна Павлова.

«Дозвольте ще раз привітати вас з таким чудовим святом. Саме ви — аграрії, працівники сільського господарства, робите усе можливе для того, щоб наша країна розвивалась стабільно та впевненно. Ваша праця, дійсно, важлива. Бажаю вам здоров’я, натхнення та нових перемог!»

У програму виступу ВІА «Лейся, песня!» увійшли композиції, слова яких багато хто знає напам’ять вже довгий час. Складно знайти людину, яка хоч раз не чула музичні твори даного колективу.

Зі сцени лунали найкращі пісні ансамблю, такі як: «Прощай», «Обручальное кольцо», «Клен», «Где же ты была», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал» і багато інших. Спеціально для мешканців Добропілля гурт підготував відому українську пісню на слова В’ячеслава Хурсенка «Соколята», яку виконав вперше.

Неповторні голоси учасників ансамблю впізнавані вже не одним поколінням любителів гарної пісні. У залі панувала атмосфера справжнього свята музики та єднання,  тому концерт пройшов на високому емоційному підйомі. Гості свята дружно підспівували ансамблю, танцювали під улюблені хіти та ще довго не хотіли відпускати артистів зі сцени.

Люди, які відвідали концерт, дякували організаторам і відзначали, що такий захід став для них справжнім святом ностальгії, душі і молодості і вони змогли відірватися від щоденної праці і зануритися в світ краси, любові та надії.

- Реклама -