В селі Добропілля яскраво привітали працівників сільського господарства (Фото, Відео)

- Реклама -

Сьогодні, 15 листопада, в селі Добропілля відбулись урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства.

Святковий захід проходив у відремонтованому актовому залі Будинку культури.

«Сьогодні дуже гарне свято і саме до цієї події ми приурочили відкриття нашого будинку культури, а саме оновленої зали, яка з 2013 року не працювала. В цьому році нарешті ми її відремонтували, була проведена дуже велика робота і дуже знаменно, що саме до такого свята ми відкрили цей відремонтований зал. Люди дуже задоволені», — розповіла голова Добропільської сільської ради Анна Павлова.

День працівників сільського господарства є професійним святом для фермерів і всіх тих, хто вирощує рослинну продукцію, працює в тваринництві, на підприємствах з переробки та зберігання сільськогосподарської сировини, в харчовій промисловості, на заготівельних і обслуговуючих фабриках і в організаціях агропромислового комплексу країни.

Найкращі з аграріїв Добропільського району були нагороджені грамотами та подяками за свій внесок в соціально-економічний розвиток району та країни в цілому.

Ветеранам праці сільського господарства були вручені пам’ятні подарунки.

Під час урочистого заходу у холі Будинку культури працювала виставка робіт прикладного мистецтва.

Прекрасним доповненням до свята стала яскрава концертна програма кращих місцевих колективів та гостей з Покровська та Білозерського.

Немало теплих слів було сказано на адресу аграріїв сьогодні. Але на цьому подарунки до головного для села свята не закінчуються. В суботу, 17 листопада, завдяки підтримці мецената Сергія Андрійченка тут відбудеться концерт легендарного гурту ВІА «Лейся, песня». Організатори концерту запрошують усіх бажаючих.

- Реклама -