У Добропіллі почастішали крадіжки з квартир

- Реклама -

За останній місяць у Добропіллі було скоєно дві квартирні крадіжки та одна крадіжка з домоволодіння, в результаті яких у потерпілих були викрадені гроші і золото. Про це повідомляє Добропільське відділення поліції.

Злодії працювали всього пару годин, проникали до приміщення шляхом підбору ключа і виносили гроші і золоті вироби.

В усіх випадках «домушники» проникали в квартири вдень і тільки тоді, коли вдома нікого не було. Злочинці перекидали матраци, шафи, витрушували з них всі речі, перевіряли коробки з під взуття, вивертали навіть коробки з ліками.

«Шановні громадяни, рекомендуємо встановлювати в квартирах сигналізацію і камери відео спостереження, також на вікна та балкони перших поверхів встановлювати захисні металеві решітки. І, звичайно, не варто забувати елементарні речі, йдучи з квартири, закривайте вікна і двері», —  йдеться у повідомленні.

Зараз поліція шукає викрадачів і закликає громадян негайно повідомляти про всіх підозрілих осіб за тел.: 102; 050-01-70-862.

Чим швидше ви повідомите про можливих шахраїв, тим більше ймовірності затримати зловмисників.

«Шановні громадяни, якщо Ви продали нерухомість або плануєте придбати дорогі речі, нікому не розголошуйте цю інформацію», — наголошують у поліції.

- Реклама -