З початку року в Покровську зафіксовано більше 6 тисяч адміністративних правопорушень

За різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення на громадян накладено понад 1,6 мільйони гривен штрафу та відносно 7 громадян застосовано адмінарешт.

Одним із важливих напрямків роботи поліції – є виявлення та припинення порушень адміністративного законодавства, які допомагають у профілактиці вчинення більш тяжких злочинів. Завчасно виявивши нетверезого водія, зупинивши домашнє насилля чи прийнявши міри до нетверезої кампанії, яка розпиває алкоголь у громадському місті, поліцейські із великою ймовірністю запобігають загибелі чи каліцтву людей, скоєнню побутових чи вуличних злочинів.

Відповідно до виконання покладених обов’язків за даний напрямок роботи відповідає сектор превентивної діяльності. Контроль за виконанням правил дорожнього руху, робота із населенням на території обслуговування, виявлення фактів невиконання батьківських обов’язків та недотримання адміннагляду раніше судимими особами, перевірка власників мисливської зброї — це лише частина функцій, які щоденно виконують співробітники превенції.

Так за 10 місяців поточного року в рамках профілактичної роботи правоохоронцями Покровського відділу поліції складено 6697 протоколів за різними статтями кодексу України про адміністративні правопорушення.

Значна кількість протоколів складено співробітниками поліції відносно громадян за вживання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді – 2080. По лінії дозвільної системи правоохоронцями складено 192 адміністративних протоколи, здебільшого за порушення строків перереєстрації наявної зброї.

За даний період співробітниками поліції притягнуто до відповідальності 190 батьків за невиконання ними своїх обов’язків щодо виховання дітей, задокументовано 24 факти продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

Співробітниками сектору реагування патрульної поліції міста Покровськ складено 3850 протоколів, з яких 263 – за керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Загалом на порушників накладено штрафи на суму 1 629 000  гривень, відносно 7  правопорушників застосовано адмінарешт.

- Реклама -