На Донеччині за продаж алкоголю і цигарок неповнолітнім порушники сплатять більше мільйону гривень

- Реклама -

За 10 місяців 2018 року надходження з плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами поповнили місцеві бюджети Донеччини на майже 36 млн гривень.

7783 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами діє у Донецькому регіону станом на 01 листопада 2018 року. Упродовж січня-жовтня поточного року суб’єкти господарювання Донеччини отримали 7398 ліцензій, з них 4109 – на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 3289 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

В той же час, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 559 ліцензій та анульовано 106 ліцензій.

Крім того, фіскальна служба Донецької області нагадує суб’єктам господарювання, що  їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім не тільки веде до чималих штрафів — водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Так, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, з початку року вже анульовано 74 ліцензії. До недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму більше 1 млн гривень.

- Реклама -