Неймовірні люди та атмосфера: у Золотому Колодязі відзначили День села

Золотий Колодязь — село з давньою аристократичною історією, неймовірної краси ландшафтами і джерелами, які багато років невпинно б’ють прямо з під землі. Традиційно в останню суботу жовтня тут відзначають День села.  Справжнє свято для односельчан влаштували депутати та голова Золотоколодязької сільради.

З опівдня дітей розважала запрошена група аніматорів. Аквагрим, ляльки-велетні, цікаві конкурси, подарунки — все, аби цей день запам’ятався маленьким жителям надовго. Малечу розважали їх улюблені мультгерої та всі охочі змогли зробити гарні фото на пам’ять.

У холі Будинку культури була підготовлена виставка народної творчості мешканців села. Тут були і вишиванки, і вироби з тканини та паперу, картини.

Також була організована польова кухня, де кожен зміг скуштувати справжньої солдатської каші та смачного чаю з ягодами. Господині Золотого Колодязя також не залишились осторонь такого святкування і приготували для всіх гостей традиційну українську страву — пиріжки з капустою та картоплею.

Як зазначають мешканці селища, голова Золотоколодязької селищної ради Сидоренко Тетяна Борисівна — людина, яка з великою повагою і любов’ю ставиться до рідного краю, намагається допомогти кожному, хто звертається та, як справжній керівник, робить все можливе для того, щоб життя у селі було максимально комфортним та наповненим.

«Наша сільська громада налічує 8 сіл, і ми з депутутами намагаємось  надавати посильну допомогу кожному з цих селищ, — розповіла Тетяна Борисівна. — Ініціаторами такого святкування виступили депутати нашої сільської ради, адже всі ми зацікавлені у тому, щоб наші села розвивались і людям було комфортно та затишно проживати в них».

Тетяна Борисівна — справжній приклад талановитої та чуйної керівниці, яка своїми справами заслужила велику довіру односельчан. Ця жінка пройшла нелегкий шлях від шкільної вчительки до голови сільради, та за цей час стала дуже кваліфікованим та шанованим спеціалістом.

Завітала на свято і Добропільська сільська голова Анна Павлова.

«Дуже приємно бачити, що село Золотий Колодязь розквітло завдяки такому керівнику, як Тетяна Сидоренко. Вона дуже амбітна та цілеспрямована, — поспілкувалась з журналістами Анна Іванівна. —  Разом з односельчанами Тетяна Борисівна приймає участь у багатьох проектах — ремонтуються дитсадочки, встановлюються альтернативні види енергозабезпечення, дозвілля людей стало більш цікавим та різноманітним. За час її керівництва, село увійшло навіть до десятки найкращих сел України».

Продовжилось святкування концертом народних колективів та талановитих людей Золотого Колодязя.

Безумовно, сталий розвиток села — нелегка справа, але коли є команда та люди, які готові вкладати свої сили та час у цю справу, результат видно одразу. Всі мешканці села впевнені, що попереду їх чекає тільки добробут і злагода, а їх село, неодмінно, стане прикладом для багатьох інших містечок і сіл не тільки Добропільщини, а і  України.

- Реклама -