У Покровську створять нову комунальну установу, яка має реалізовувати проекти

На черговій 60-ій сесії Покровської міської ради, яка відбулась 26 жовтня,  депутатам запропонували підтримати проект-рішення про створення нової комунальної установи «Агентство розвитку громади». За словами начальника відділу інвестицій Сергія Гриценка, агенство повинне забезпечити такі умови співпраці влади, бізнесу та громадського сектору, за допомогою яких можна було б комплексно підходити до вирішення проблем громади.

«Данное агентство будет заниматься написанием и реализацией проектов, привлечением инвестиций в город, — зазначив Сергій Гриценко. — Это опыт передовых наших городов, хотим, чтобы такое агентство было и у нас.»

Питань щодо доцільності створення такої агенції у присутніх депутатів не виникло. Нажаль, ніхто з них не поцікавився, а навіщо ж створювати нову комунальну установу, якщо в місті є безліч громадських організацій, які вже мають неабиякий досвід у написанні та реалізації великих проектів. Іншими словами, навіщо витрачати бюджетні кошти на створення установи, яка буде виконувати однакові функції з вже існуючими ГО?

До того ж, всім відомий факт — міжнародні партнери не духе охоче надають гранти державним та комунальним установам через великий рівень корупції. І найцікавіше питання — хто ж буде працювати у новому агентстві? Невже ті ж самі люди, які навіть не змогли пояснити його механізм роботи, цілі та місію?

 

- Реклама -