Зброя, стоматологічний компресор та гуманітарний вантаж: як минула доба на донбаських КПВВ

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишався динамічним. Загалом учора через КПВВ прослідувало 36,3 тисячі осіб та 5,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10190 осіб та 1125 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 1020 осіб та 1888 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8450 осіб та 1576 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4110 осіб та 900 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11 570 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Сьогодні зранку у контрольних пунктах в’їзду-виїзду на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/70; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 20/40; «Гнутове» – 20/20.

Прикордонники Донецького загону спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Гнутове» за допомогою службового собаки виявили в салоні  автомобіля пневматичний пістолет калібру 4,5 мм.

Пістолет вилучено, до Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 263 ККУ (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Крім того, прикордонники Краматорського загону в  КПВВ «Мар’їнка», на виїзд до ТОТУ, зупинили автомобіль, в багажному відділені  якого виявлено стоматологічний компресор вартістю майже 17 тисяч гривень. Товар вилучено співробітниками ДФС для прийняття правового рішення.

Через  КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до ТОТУ у напрямку Донецька прослідувало 13 вантажних автомобілів з гігієнічними наборами, будівельними матеріалами та універсальним кормом для худоби загальною вагою понад 186 тонн. Гуманітарний вантаж направлений від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

- Реклама -