Діти з Родинського стали учасниками програми «Екологічними стежками рідної України» (Фото, відео)

Третій рік поспіль за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області реалізується освітньо-виховний захід «Екологічними стежками рідної України». Стати учасниками цієї програми пощастило й дітям з Родинського, які 19 жовтня вирушили до столиці України – Києва.

48 дітей різних категорій (спортсмени, обдаровані діти, діти, позбавлені батьківського піклування, творчий колектив ПК «Шахтар») стали тринадцятою групою-учасницею, які відправилася у еколого-дослідницьку подорож. Ця поїздка стала можливою завдяки в.о. Родинського міського голови Катерині Андрійченко, яка доклала усі зусилля для того, щоб учні з маленького шахтарського містечка відвідали історико-культурні місця нашої столиці.

У суботу вранці школярі прибули до Києва разом із дорослими, які їх супроводжували.  На залізничному вокзалі їх привітно зустріли координатори програми.

Після смачного обіду гості столиці відправилися до Водно-інформаційного центру, де для них була проведена дуже цікава екскурсія. Діти дізналися про історію великої водонапірної башти та водопостачання старовинного Києва, спустилися ліфтом на глибину 5 метрів,  пройшли по каналізаційному колектору, стали частиною мильної кулі та помилувалися японськими рибками.

Також для школярів з Родинського була запланована екскурсія до Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України. Там вони ознайомилися з ландшафтами саду та видами рослинних насаджень, поблукали у зеленому лабіринті та загадали бажання біля символічного каменя.

Наступного дня гостей з Донеччини очікувала автобусна екскурсія визначними містами Києва. Діти побували біля пам`ятника Богдану Хмельницкому, на Андріївському узвозі, на Майдані Незалежності, завітали до Маріїнського парку та Національного науково-природничого музею НАН України.

Там для родинських дітей провели екскурсію, розповіли про стародавні часи сучасної України, показали скелети давніх тварин та відповіли на усі питання, які цікавили школярів.

Час, проведений в Києві, сплинув дуже швидко. Маленька подорож завершилась і щасливі й задоволені діти повернулися додому. Кожен з маленьких мандрівників зазначив, що «Екологічні стежки рідної України» дозволили їм не тільки краще пізнати свою рідну Батьківщину, але й отримати нові враження, чудові емоції та нові знайомства.

- Реклама -