Поліцейські Покровської оперзони затримали двох зберігачів наркотичних речовин

Протягом минулого дня поліцейські Добропілля та Мирнограду вилучали наркотики у перехожих. Заборонні речовини вилучені та направлені на експертизу. За даними фактами відкриті кримінальні провадження.

Вчора, під час відпрацювання міста дільничні офіцери Добропільського відділення поліції зупинили для перевірки документів 33-річного жителя с. Світле. В ході поверхневої перевірки у чоловіка був виявлений медичний шприц з речовиною, схожою на наркотичну.

Правопорушник пояснив, що виявлений шприц він «щойно знайшов» та залишив собі для власного вживання.

Ще один факт зберігання наркотиків був виявлений правоохоронцями Мирнограду. Під час складання адміністративного протоколу за розпивання спиртного у громадському місці у відношенні 37-річного чоловіка з’ясувалося, що порушник має при собі наркотичну речовину. У поліетиленовому пакеті чоловіка знаходився висушений кущ коноплі.

За словами власника нарковмісної рослини, декілька днів тому біля місцевого водоймища він знайшов кущ дикорослої коноплі. Тоді він його вирвав, висушив та намагався виготовити марихуану для власного вживання.

В обох випадках наркотичні речовини вилучені та направлені на експертизу.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Після проведення лабораторного дослідження буде визначена остаточна правова кваліфікація.

- Реклама -