Подарунок знайшов переможця: результати конкурсу від депутата Сергія Андрійченка та DDK.DN.UA

- Реклама -

5 жовтня на сторінці сайту DDK.DN.UA у Фейсбуці стартував конкурс, переможець  якого мав отримати 2 квитки на концерт гурту «MOZGI». Для цього необхідно було вподобати сторінку, зробити репост запису до себе та зазначити людину, з якою хотілось би відвідати концерт.

Незадовго до завершення розіграшу організатори концерту повідомили, що, нажаль, приїзд групи відкладається на весну. Аби не залишити учасників конкурсу без подарунків, депутатом Покровської міської ради Сергієм Андрійченко та редакцією сайту, було вирішено подарувати переможцю не менш гарний подарунок, а саме портативну мультімедійну колонку.

І ось сьогодні, 22 жовтня, довгоочікуваний розіграш було проведено. За кожним учасником та учасницею був зареєстрований порядковий номер в хронологічній послідовності коментарів, які вони залишили під постом з розіграшем. Далі за допомогою сайту random.org був обраний переможець.

Як проходив розіграш, дивіться у відео:

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко та редакція сайту DDK.DN.UA щиро вітають переможницю, а всім іншим учасникам бажають не засмучуватись і надалі приймати участь у подібних конкурсах і фортуна вам обов’язково посміхнеться!

- Реклама -