У Покровську на залізничній колії знайшли 3-річного хлопчика та 2-річну дівчинку (Фото)

- Реклама -

У Покровську правоохоронці виявили горе-матір, діти якої гуляли на залізничному полотні, поки вона спала. 3-річний хлопчик та 2-річна дівчинка ходили по рейках, по яких в будь який момент міг рухатися потяг. Поліцейські відвезли діток до місцевої лікарні і клопотатимуть аби безвідповідальну жінку було позбавлено батьківських прав.

Вчора, 18 жовтня, близько 16:00 до чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував робітник залізничної дороги і повідомив про те, що біля залізничних колій розгулюють маленькі діти.

Співробітники ГРПП разом з інспекторами ювенальної превенції Покровського відділу поліції негайно виїхали на виклик.

Так, приїхавши на місце, правоохоронці побачили жахливу картину: маленький хлопчик бігає по залізничним коліям, а в кущах у лісозмузі просто неба спить жінка разом із маленькою дівчинкою.

«Поліцейські розбудили жінку, однак вона перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння і не змогла відповісти на жодне запитання. Однак, правоохоронці з’ясували, що це мати цих дітлахів. 3-річний хлопчик та 2-річна дівчинка були брудні, голодні та ще й сильно змерзли», — йдеться у повідомленні.

Співробітники поліції нагодували діток та відвезли до місцевої дитячої лікарні для повного обстеження. А горе-матір відвезли до наркологічного диспансеру для обстеження. Після огляду жінка пішла додому, і навіть не поцікавилась де поділись її діти.

Слід зазначити, що дана родина перебуває на обліку в соціальній службі міста, як родина, яка опинилась в складних життєвих умовах. Взагалі в сім’ї виховується 6 дітей, двоє з яких перебувають в дитячому будинку сімейного типу м. Покровська. Відносно даної жінки інспектори ювенальної превенції вже неодноразово складали адміністративні протоколи за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також вона отримувала попередження про позбавлення її батьківських прав.

Наразі співробітники поліції готовлять клопотання щодо позбавлення горе-матері батьківських прав, а тим часом маленькі дітки перебуватимуть у медзакладі.

- Реклама -