Мешканці Добропілля долучилися до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

- Реклама -

18 жовтня місто Добропілля долучилося до акції «Хода за свободу», приуроченій до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

За оціночними даними Представництва МОМ в Україні за час назалежності 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми. Українці потрапляють у тенета цього злочину не лише в Україні, алй й в інших країнах Європи, в Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу.

Існує чимало різновидів експлуатації: усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання у порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу.

Люди, які опинилися у подібній ситуації, можуть звернутися до Національної лінії з протидії торгівлі людьми та консультації мігрантів за телефоном 527 (безкоштовно з мобільних телефонів в межах України), та отримати якісні консультації та допомогу.

- Реклама -