Мешканців Покровська запрошують до громадського обговорення будівництва притулку для бездомних тварин

Проблема великої кількості бродячих собак вже не перший рік постає у Покровську. Мешканці міста постійно скаржаться на великі зграї, які іноді ведуть себе неадекватно та загрожують життю та здоров`ю перехожих.

Ще у квітні 2017 року депутатами міської ради було прийнято  «Програму врегулювання чисельності безпритульних тварин у Покровську на 2018-2020 роки», в рамках якої за підтримки голандського фонду планувалося побудувати притулок. Але далі прийняття рішення діло так і не зрушилось.

17 вересня під час проведення апаратної наради у Покровській міській раді це питання знову було озвучено. А вчора, 8 жовтня, на офіційному сайті міської ради розпочалася процедура розгляду та врахування пропозицій відносно детального плану території для відведення земельної ділянки для будівництва притулку.

Так, згідно документації, на ці цілі планується виділити 2 гектари землі в районі газорозподільної станції за хутором «Запорізький», на захід від траси Покровськ – Родинське.

Проектом на будівництво на території притулку необхідно розташувати: приміщення для адміністрації, приймальне відділення, карантин, ізолятор, відділення для утримання здорових тварин, майданчик для вигулу, ветеринарну клініку та передбачити заїзд з вул. Родинська або вул. Запорізька. Проектом також необхідно передбачити благоустрій і озеленення теріторії.

Мешканці Покровська можуть подати свої зауваження та пропозиції до зазначеної містобудівної документації подаються до Покровської міської ради у письмовій формі у термін з 27 вересня по 29 жовтня за поштовою адресою: 85300, м. Покровськ пл. Шибанкова,11.

- Реклама -