У Покровському районі відбулося свято для педагогічних працівників

Вчора, 4 жовтня, в Новоекономічному центрі культури та дозвілля з нагоди Дня працівників освіти відбулось свято для педагогічних працівників Покровського району.

У цей день зі сцени освітян району вітали голова Покровської районної ради Михайло Костюк, заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Лозінська, голова районної профспілки працівників освіти Оксана Клімова.

З їх рук за вагомий внесок в розвиток освіти району, професіоналізм, творчу працю та з нагоди професійного свята кращі педпрацівники отримали почесні грамоти Покровської районної ради, почесні грамоти Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, грамоти відділу освіти Покровської райдержадміністрації та грамоти районної профспілкової організації працівників освіти.

Вшанували квітами та подарунками педагогів-наставників, тих, хто віддав роботі в школі багато років. Згадали тих, кого вже немає з нами. Також цього року 8 молодих викладачів влилося в районну педагогічну родину. Зі словами побажань та наставлень до них звернулася вчитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи, «Відмінник освіти», лауреат обласного літературно-мистецького конкурсу імені Михайла Петренка, кращий краєзнавець року, учасник телевізійного проекту «Джерела» Людмила Освсяник.

Привітати вчителів завітали випускники минулих років і спонсори. Всі вони прийшли не з пустими руками, а з подарунками для загальноосвітніх закладів району.

Після урочистої частини для педагогічних працівників та всіх присутніх пройшов яскравий концерт з номерів кращих вокальних та танцювальних колективи і солістів Покровського району.

- Реклама -