Рятувальники Покровська відвідали соціально незахищені родини

У межах реалізації заходів, спрямованих на запобігання пожеж та мінімізацію їх наслідків, співробітники Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводять різноманітні заходи профілактичного характеру.

Особливу увагу при цьому приділяють соціально незахищеним верствам населення, які часто страждають від вогняної стихії.  Регулярно  проводяться профілактичні відпрацювання сімей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах напередодні опалювального сезону, адже згідно статистики саме в осінньо — зимовий період виникає найбільше пожеж у житловому секторі через порушення правил пожежної безпеки.

Так, вчора, 4 жовтня, співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели профілактичний рейд серед сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та виховують малолітніх дітей у Покровському районі.

Рятувальники роз’яснили господарям основні вимоги правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів та газових приладів. В окремих оселях, на прохання господарів, перевірили стан та відповідність вимогам пожежної безпеки пічне опалення, прилади електрогосподарства тощо.

На згадку про свій візит, співробітники Служби порятунку залишили мешканцям будинків, в яких побували цього дня, листівки з основними правилами пожежної безпеки.

- Реклама -