Справжній порятунок для доріг: трасу від Покровська до Добропілля ремонтують за сучасними технологіями

- Реклама -

Триває ремонт дороги загального користування державного значення Олександрівка-Покровськ-Костянтинопіль, яка йде в обхід тимчасово окупованої території. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць.

На 22-кілометровій ділянці сполученням Добропілля-Покровськ працюють два підрядники. 10,6 км дороги — від Добропілля до Білицького — ремонтує ТОВ «Данком», решту (11,4 км) — ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Дорога у вкрай поганому стані, з майже відсутньою основою. Для її відновлення використовується технологія холодного ресайклінгу, що дозволяє досягти структурної цілісності та зміцнення дорожнього одягу. Це відбувається за рахунок улаштування додаткового шару зі спеціальної суміші відфрезерованого матеріалу, цементу та емульсії. Потім на цей шар наносять нове асфальтобетонне покриття. Дорожники кажуть, що ця технологія — справжній порятунок для доріг із надмірним транспортним навантаженням та високою інтенсивністю руху.

Загальна вартість ремонту 22-кілометрової ділянки становить 205,9 млн гривень. Роботи фінансуються із Державного дорожнього фонду та обласного бюджету (кошти від так званого митного експерименту).

- Реклама -