Правоохоронці вилучили у жителя Покровська боєприпаси

- Реклама -

Граната, міна, набої калібру 5,45 мм та наркотики були виявлені співробітниками поліції в автомобілі ВАЗ 2106, який належить 23-річному мешканцю Покровська. За даним фактом відкрито відразу два кримінальних провадження.

Нагадуємо, що на території Покровської оперативної зони тривають заходи, спрямовані на вилучення зброї та вибухівки. Так, отримавши інформацію, що один з мешканців Покровська зберігає боєприпаси, поліцейські з відповідною ухвалою суду провели обшук його автомобіля. Під сидінням поліцейськими були знайдені граната РГД-5, міна, набої від вогнепальної зброї, а також паперовий згорток із наркотичною речовиною. 23-річний чоловік пояснив, що не знав про те, що в його машині знаходяться боєприпаси та наркотики, та й гадки не має, хто міг їх туди покласти. Достовірність його слів буде з’ясовано під час досудового розслідування.

Вилучена зброя та наркотична речовина відправлені на експертизу.

За даним фактом співробітниками Покровського відділу поліції відкрито два кримінальних провадження за ч.1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами» та за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

- Реклама -