Переміщений до Покровська ДонНТУ став учасником міжнародного проекту

- Реклама -

Донецький національний технічний університет став учасником міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу».

Проект був ініційований чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та виконується в рамках міжнародної Програми «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

У проекті беруть участь три переміщених виші: Донецький національний технічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Даля та Горлівський інститут іноземних мов.

Метою проекту є розвиток центрів кар’єри навчальних закладів, які здійснюють послуги з розвитку кар’єрних навичок студентів, підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці та допомагають працевлаштуванню випускників.

У рамках проекту передбачено реконструкцію, ремонт і облаштування сучасним обладнанням приміщення Центру кар’єри ДонНТУ на суму майже 400 тис. грн.

Працівники Центру кар’єри ДонНТУ візьмуть участь у серії тренінгів і ознайомляться з досвідом роботи центру кар’єри партнерського ВНЗ – Українського католицького університету.

Першим заходом проекту стала координаційна зустріч, під час якої було обговорено шляхи розвитку партнерства між ВНЗ і працедавцями, засоби підвищення мотивації студентів і попередження міграції молоді, подальші кроки розвитку центрів кар’єри та співпраці з випускниками.

- Реклама -