Прикордонники підвели підсумки минулої доби на контрольних пунктах пропуску

- Реклама -

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 5/5; «Гнутове» – 15/15.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначимо, що минулої доби зафіксовано певне зменшення пасажиро-транспортного потоку через КПВВ. Усього контрольні пункти перетнуло 26,6 тисячі осіб та 3,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8946 осіб та 1043 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9477 осіб та 1713 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3642 осіб та 875 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» –  4610 осіб.

Нагадуємо, що з 8 вересня, після проведення основних робіт з реконструкції, за рішенням командувача Об’єднаних сил, відновив своє функціонування контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», що наразі залишається єдиним дорожнім коридором на Луганщині.

Учора в КПВВ «Гнутове» прикордонники Донецького загону, що діють у складі Об’єднаних сил, під час огляду транспортних засобів, які рухалися через лінію зіткнення, в автомобілі «Мерседес» української реєстрації виявили невідповідність номеру кузова автівки з даними, зазначеними в реєстраційних документах. На водія, громадянина України, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.121-1 КУпАП, іномарку передано співробітникам Нацполіції для прийняття правового рішення.

Також у КПВВ «Гнутове» співробітники Держприкордонслужби зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду у розмірі 50 доларів США. На свою пропозицію він отримав від прикордонників Донецького загону категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

- Реклама -