До Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у Покровську відбулись патріотичні читання

- Реклама -

8 вересня Донбас відзначатиме 75-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини та з нагоди відзначення Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у читальній залі Покровської бібліотеки — філії № 14 відбулися патріотичні читання «Пам’ять торкає тривожну струну». 

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомила бібліотекар Ірина Руденко.

За її словами, до участі в святковому заході були запрошені учні 7-Б класу ЗОШ №9, разом з вчителем Школьной Л.Г., бібліотекарями Поздняковою О.Г. та Саніною О.Ю.
На захід завітали почесні гості — діти війни Малашенко Ельміра Володимирівна, Філіпова Ольга Олександрівна.

Бібліотекар розповіла присутнім про людей, які героїчно боролися за визволення нашого краю, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, що забрала мільйони життів, принесла лихо і горе на нашу українську землю.

Урочисто та піднесено прозвучали поетичні рядки про подвиг наших воїнів – визволителів в роки Великої Вітчизняноїво війни з вуст Шовкун Катерини, Пацули Максима, Вінди Ганни, Науменко Софії, Селезньова Ярослава.

У яскравій поетичній формі діти донесли до присутніх велич подвигу народа-визволителя, його незламність у боротьбі з нацистською навалою, любов до Батьківщині, самовідданість, вірність патріотичному обов’язку.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

- Реклама -