Спеціалісти Пенсійного фонду відвідали Покровський район

- Реклама -

5 вересня головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Карабанова Олена Григорівна та головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 провели прийом жителів селища Новоекономічного та навколишніх сіл з питань пенсійного забезпечення.

Під час прийому фахівець Фонду Олена Григорівна надала детальні роз’яснення щодо умов та переліку документів необхідних для оформлення правильності обчислення пенсії, впливу стажу та заробітної плати на розмір пенсійних виплат, проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

Окрім того, Юлія Миколаївна детально розповіла про нові сервіси від Пенсійного фонду, можливість підключення СМС–інформування, наглядно продемонструвала, як зареєструватися та скористатися послугами веб — порталу ПФУ и на конкретних прикладах продемонструвала, як отримувати необхідну інформацію.

Вона пояснила, що особи, які користуються послугами веб-порталу, мають можливість замовити послугу смс-інформування безпосередньо на порталі, без звернення до управління.

- Реклама -